počet produktov: 0
cena: 0,00 €
kontaktný formulár
Napíšte mi
možnosti platieb
počítadlo prístupov
online: 0
dnes: 21
týždeň: 255
celkom: 85970
O mne - Branko Búbela

Viem, aké je to super keď máte k dispozícii hudobné podklady. Keď sa môže každý pripraviť v čase kedy mu to vyhovuje. Keď sa kapela cíti dobre a isto, tak sa skvele cítia aj hostia.  

Viac o mne

Branko Búbela

Výrobe podkladov sa venujem už viac ako 20 rokov.

Vlastne od doby, kedy som vyštudoval Vojenskú hudobnú školu v Roudnici nad Labem, následne na to dirigovanie a od roku 2007 sa profesionálne venujem aj ozvučovaniu. Vyrábal som skladby pre rôzne kapely aj sólo spevákov, do muzikálu, dokonca aj do televíznej súťaže.Túto stránku som otvoril v roku 2013 a postupne ju budem dopĺňať podkladmi, o ktoré prejavíte záujem. Zo svojej hudobnej aj zvukárskej praxe vám viem poskytnúť cenné informácie, ktoré môžete pri svojej hudobnej kariére vždy bezplatne využiť.

X

Prevádzkovateľ webu www.musicforplay.com, spoločnosť Art sound, s.r.o. so sídlom Hlaváčiková 8, 841 05 Bratislava, IČO: 47 074 892 spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely. V prípade vášho súhlasu tiež pre retargetting. Viac informácií: Ochrana súkromia. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka). 

Súhlasím
Nesúhlasím