kategórie

Rady a typy

Stop! Dosť bolo strachu.

Prepadla vás pani Tréma?

Treba ju poslať kade ľahšie, ale pozor, nie moc ďaleko.

Poznajú ju všetci umelci, či sú to rečníci alebo speváci a dokonca aj tí profesionálny.

Úplne odstrániť trému je nemožné a tiež zbytočné, pretože tréma je stres a stres na nás môže pôsobiť aj pozitívne. To znamená, že sa musíme naučiť trému zvládnuť tak, aby na nás pôsobila pozitívne a vyhecovala nás k ešte lepším výsledkom...


Čo musíte vedieť, aby ste zvládli zaspievať každú skladbu.

Minule sme si ukázali, ako sa vysporiadať s trémou a ako ju využiť tak, aby nám bola nejakým spôsobom nápomocná. Dnes sa pozrieme na to, ako sa vlastne naučiť zaspievať skladbu tak, aby sme ju vedeli zaspievať čo najlepšie.

Nie je podstatné, či už máte nejakú konkrétnu pieseň vybranú alebo nie...


3 neobyčajné veci, ktoré musí mať každý spevák na pamäti.

Nie nemusíte :-) ale...

Tak ako každý hudobník musí byť vybavený vlastným nástrojom, je dobré ak aj spevák používa okrem vlastnej hlasovej techniky aj tú elektronickú časť výbavy, ktorú ku svojim výkonom potrebuje. Samozrejme nie je to podmienkou, ale ukážeme si výhody, ktoré nám to prináša.

V prvom rade vlastný mikrofón je ako váš hudobný nástroj. Cvičíte s ním...


Ak to myslíte so spevom vážne.

5 vecí, ktoré vám pomôžu spievať jednoduchšie

Pokiaľ to so svojim spievaním myslíte vážne, mikrofónu sa nevyhnete. Je dobré poznaťzopár základných pravidiel skôr ako tá chvíľa príde.


Ako nakupovať cez PayPal.

PayPal ako najbezpečnejší platobný nástroj môžete využiť na bezpečné platenie tovarov a služieb s platobnou kartou na internete.

Snažíme sa byť stále lepší a jednu z vecí, ktorú pokladáme za dôležitú je, aby ste si skladby mohli kúpiť rýchlo a pohodlne.


Mp3 alebo Wav?

Čo to vlastne je a čo z toho si vybrať.

Toto je otázka, na ktorú musím viackrát odpovedať, preto som sa rozhodol vysvetliť vám, aký je medzi týmito dvoma formátmi vlastne rozdiel.

Ktorý z nich si nakoniec vyberiete to už nechám na vás, ale v každom prípade by ste mali vedieť že: ...


 

X

Prevádzkovateľ webu www.musicforplay.com, spoločnosť Art sound, s.r.o. so sídlom Hlaváčiková 8, 841 05 Bratislava, IČO: 47 074 892 spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely. V prípade vášho súhlasu tiež pre retargetting. Viac informácií: Ochrana súkromia. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka). 

Súhlasím
Nesúhlasím