počet produktov: 0
cena: 0,00 €
kontaktný formulár
Napíšte mi
možnosti platieb
počítadlo prístupov
online: 0
dnes: 21
týždeň: 255
celkom: 85970
O mne - Branko Búbela

Viem, aké je to super keď máte k dispozícii hudobné podklady. Keď sa môže každý pripraviť v čase kedy mu to vyhovuje. Keď sa kapela cíti dobre a isto, tak sa skvele cítia aj hostia.  

Viac o mne

Najčastejšie otázky

Vy sa pýtate, ja odpovedám:

Prečo je na stránke tak málo podkladov?

Samotná výroba podkladu trvá niekoľko dní. Možno bude niekto namietať, áno dá sa to spraviť aj rýchlo, ale zase na druhú stranu, ja som túto stránku spravil, aby si ľudia mohli zakúpiť podklad, ktorý mnohým vydrží celý život. Nemyslím si, že by bolo správne rýchlo sem nahádzať 300 skladieb a nech sa hneď predávajú. Nebolo by to na úžitok ani mne, ani vám. Venujem sa tejto stránke popri svojej práci lebo ma to baví. Vždy sa snažím o to, aby skladby pribúdali rýchlejšie a verím že tomu v budúcnosti aj tak bude. Pokiaľ aj vy vyrábate hudobné podklady, privítam akúkoľvek pomoc. Rád s vami nadviažem spoluprácu.


Vyrábaš podklady aj v midi?

Midi súborov je na internete nespočetne veľa, preto sa týmto smerom neuberám. Snažím sa o to, aby ste nemali s podkladmi už žiadnu robotu. Jednoducho pustíte a spievate.

My ale nevyužívame pri hre počítač, môžeme používať podklady aj na Mp3 prehrávači, Cd prehrávači, alebo minidiscu?

Sám som profesionálny zvukový majster a čo sa týka môjho názoru za roky strávené pri live hraní odporúčam každému práve používať prehrávač a nie počítač. Prehrávač je oveľa stabilnejší a v podstate bezproblémový.


Je možné podklady kopírovať, nie sú nejako chránené?

Podklady neobsahujú žiadnu hardvérovú, ani softvérovú ochranu. Presne kvôli tomu, aby ste si mohli svoj podklad presunúť na akékoľvek médium, ktoré Vám vyhovuje a koľkokrát potrebujete.


Môžem si objednať skladbu, ktorú na stránke nemáš?

 

Som rád ak využívate všetky moje služby a nebojíte sa pýtať. Vyrábam podklady aj na objednávku. Cena je stanovená na 150€ za podklad.


Ako dlho trvá, kým mi vyrobíš podklad?

Spravidla by mal byť podklad hotový do 14 dní, ale všetko záleží na obtiažnosti, kvalite a iných kritériách, ktoré si v prípade záujmu prejdeme osobne, alebo telefonicky.


Akým spôsobom mi dodáš skladby?

Všetky skladby ktoré si zakúpite vám dodám online. Neposielam žiadne CD, ani iné médiá. Takto vám môžem doručiť skladbu okamžite po jej zaplatení a nemusíte čakať niekoľko dní, kým vám príde poštou.

Vieš mi posunúť podklad vyššie, alebo nižšie?

Nie každý podklad sa dá posunúť bez toho, aby na ňom nebol tento zásah počuť. Viem vám v tomto smere vyhovieť, ale len do určitej miery. Túto službu, ako aj všetky ostatné poskytujem zdarma. Ak by ste si predsa len nevedeli poradiť, rád Vám pomôžem.


Mám hudobný podklad, ale je málo kvalitný, vedel by si mi ho opraviť?

 

Vo svojej zvukárskej praxi sa stretávam s poškodenými súbormi, ktoré je treba nejakým spôsobom ošetriť tak, aby zneli čo najlepšie. Ak potrebujete opraviť nejaký staršý podklad, pokojne sa na mňa obráťte, uvidím čo sa dá robiť.


Ak potrebujete inú radu, obráťte sa na mňa. Som vám k dispozícii.

X

Prevádzkovateľ webu www.musicforplay.com, spoločnosť Art sound, s.r.o. so sídlom Hlaváčiková 8, 841 05 Bratislava, IČO: 47 074 892 spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely. V prípade vášho súhlasu tiež pre retargetting. Viac informácií: Ochrana súkromia. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka). 

Súhlasím
Nesúhlasím