počet produktov: 0
cena: 0,00 €
kontaktný formulár
Napíšte mi
možnosti platieb
počítadlo prístupov
online: 0
dnes: 13
týždeň: 61
celkom: 76469
O mne - Branko Búbela

Viem, aké je to super keď máte k dispozícii hudobné podklady. Keď sa môže každý pripraviť v čase kedy mu to vyhovuje. Keď sa kapela cíti dobre a isto, tak sa skvele cítia aj hostia.  

Viac o mne

Ako nakupovať cez PayPal

PayPal ako najbezpečnejší platobný nástroj môžete využiť na bezpečné platenie tovarov a služieb s platobnou kartou na internete.

Snažíme sa byť stále lepší a jednu z vecí, ktorú pokladáme za dôležitú je, aby ste si skladby mohli kúpiť rýchlo a pohodlne. Platenie cez PayPal je v zahraničí štandardom a aj na Slovensku sa ním platí čoraz viac a je dostupný pre platenie a prijímanie platieb. Máte teda k dispozícii plnohodnotný účet presne ako v banke. Za platby cez PayPal neplatíte žiadne poplatky. Poplatky platí príjemca platieb.

Výhody PayPal účtu

Najväčšou výhodou pre majiteľa PayPal účtu je, že máte možnosť nakupovať v širokej sieti internetových obchodov, ktoré systém PayPal podporujú. Za tovar zaplatíte jednoducho svojou platobnou kartou, ale číslo vašej karty bude pred obchodíkom od ktorého kupujete utajené. Nemusíte sa tak obávať zneužitia vašej platobnej karty. Spojenie prebieha vždy na vysoko zabezpečených kanáloch. Platby prebiehajú veľmi rýchlo, takže tovar ktorý si zakúpite, môžete mať doma už o niekoľko sekúnd. Napríklad z našeho obchodu www.musicforplay.com kde Vám tovar doručíme online.

 

Ako začať používať PayPal – obrázkový návod (obrázok sa po kliknutí zobrazí v pôvodnej veľkosti)

 

Registrácia na PayPal

1. Samotná registrácia si vyžaduje niekoľko minút času, ale pri samotnej platbe sa vám čas niekoľkonásobne vráti. Otvorte si stránku www.paypal.com a v pravom hornom horu kliknite na „Sign Up“ tak ako je znázornené na obrázku.

  

 

2. V okienku Select the country or region where you live vyberte Slovakia (systém by mal automaticky rozpoznať krajinu). V ďalšom políčku Choose your language preference vyberte jazyk v ktorom chcete PayPal používať. Slovenčina nie je v ponuke, my v tomto návode používame angličtinu. Kliknite na tlačidlo „Get Started“ ako je ukázané na obrázku. Kolonka PayPal for business nás nezaujíma.

 

 

  

 

3. Budete presmerovaní na dotazník, ktorý by ste mali pravdivo vyplniť. Zadajte e-mail, pod ktorým budete na PayPal vystupovať, prihlasovať sa a používať ho na platenie. Na tento e-mail vám príde overovacia mailová správa. Potom zadajte svoje heslo, ktoré budete na PayPal používať. Skúste niečo, čo si zapamätáte a zároveň to bude obsahovať kombináciu písmen a čísel. Ideálne sú heslá ako „gg85T91OB15ialebo „Yvtr12Pp65alebo „Mrrklf486429, tieto boli vymyslené tak ich radšej nepoužite :). Pre prípad akýchkoľvek problémov je dobré zvoliť pravdivé telefónne číslo. Uveďte údaje o karte tak, ako je znázornené na obrázku. Ak by nastal akýkoľvek problém, napríklad že systém nebude chcieť vašu kartu potvrdiť, obráťte sa, prosím, na svoju banku, kde vám poradia. Je možné, že vaša karta nie je prispôsobená na platenie na internete. Mali by ste si prečítať podmienky používania a ochrany osobných údajov a potom zaškrtnúť, že s nimi súhlasíte. Na záver kliknite na „Agree and Create Account“ ako je vyznačené na obrázku.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

4. Systém vás vyzve na overenie, či nie ste robot, ale človek. 

Odpíšte údaje z obrázku do príslušného poľa a sltačte „Continue“ ako je ukázané na obrázku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

5. Ak ste úspešne pridali svoju kartu do PayPal účtu, mali by ste byť na obrazovke o tom informovaný. PayPal sa vás spýta, čo chcete robiť ďalej. Veľa možností nemáte, buď PayPal zavrite alebo si prehliadnite účet, ktorý vyzerá presne ako na obrázku.

 

 

 


 

6. Posledný krok, ktorý musíme urobiť je verifikovať svoj účet. Počas vašej registrácie vám PayPal poslal mailovú správu na váš e-mail. Prihláste sa do svojho e-mailu a v správe kliknite na odkaz aktivácie „Link now“. PayPal vás presmeruje na svoju stránku, kde budete musieť zadať svoje heslo, ktoré ste si zvolili. PayPal od vás bude tiež požadovať, aby ste si zvolili bezpečnostné otázky, pre prípad, že zabudnete svoje heslo. 

Teraz je váš účet verifikovaný a môžete PayPal využívať na platby na internete. 


Pre potreby v našom e-shope už nemusíte robiť žiadne ďalšie kroky vo svojom účte PayPal. Avšak ak chcete PayPal využívať naplno ešte potrebujete verifikovať svoju platobnú kartu. Kým to nespravíte, môžete platiť len sumy do 100 € a v obmedzených časových intervaloch.

Verifikácia platobnej karty

Overením platobnej karty uistíte PayPal, že karta je skutočne vaša a vy ste jej majiteľ. Prihláste sa do svojho účtu PayPal a na hlavnej stránke je pod privítaním "Welcome" napísané "Status: Unverified". Vedľa toho kliknite na "Get verified". Následne sa vám otvorí stránka na overenie vašej platobnej karty, údaje o karte si skontrolujte a kliknite na "Save and Continue" pre pokračovanie.

Overovací proces prebieha tak, že PayPal si z vášho účtu stiahne sumu 1,50 €, ktorá vám bude po úspešnej verifikácii vrátená. Vašou úlohou je skontrolovať si transakciu a jej údaje v internet bankingu, pokiaľ ho nevlastníte tak na výpise z účtu, prípadne kontaktovaním vašej banky. Všimnite si číslo transakcie, ktoré vyzerá takto: PP*1234CODE... Číslo tejto transakcie, v našom prípade 1234, ktoré sa tam nachádza prepíšte do PayPalu. Keď si opätovne kliknete vo vašom PayPal účte na "Get verified", nájdete tam kolónku, do ktorej treba toto štvormiestne číslo zadať. Kliknite na "Submit" pre potvrdenie a verifikácia je dokončená. Teraz môžete váš účet plnohodnotne používať na nákup prostredníctvom internetu, napríklad aj v našom internetovom obchode www.musicforplay.com.


Platenie cez PayPal účet

Pokiaľ chcete na niektorom eShope zaplatiť pomocou PayPal účtu, nemusíte mať na ňom žiadny zostatok. Platba prebehne tak, že suma bude stiahnutá z vášho bankového konta prostredníctvom platobnej karty (tak, ako keď platíte pri pokladni kartou v kamennom obchode). Tak je zaistené, že v podstate zaplatíte platobnou kartou, ale jej číslo nemusíte poskytovať obchodníkovi, na ktorého eShope nakupujete.

Peniaze môžete poslať na akýkoľvek PayPal účet, alebo dokonca len na e-mailovú adresu. Za platby cez PayPal neplatíte žiadne poplatky. Poplatky platí príjemca platieb.

X

Prevádzkovateľ webu www.musicforplay.com, spoločnosť Art sound, s.r.o. so sídlom Hlaváčiková 8, 841 05 Bratislava, IČO: 47 074 892 spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely. V prípade vášho súhlasu tiež pre retargetting. Viac informácií: Ochrana súkromia. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka). 

Súhlasím
Nesúhlasím