počet produktov: 0
cena: 0,00 €
kontaktný formulár
Napíšte mi
možnosti platieb
počítadlo prístupov
online: 3
dnes: 80
týždeň: 80
celkom: 89001
O mne - Branko Búbela

Viem, aké je to super keď máte k dispozícii hudobné podklady. Keď sa môže každý pripraviť v čase kedy mu to vyhovuje. Keď sa kapela cíti dobre a isto, tak sa skvele cítia aj hostia.  

Viac o mne

Vernostný program

Som rád že sa neustále vraciate na moju stránku a preto som pre vás pripravil zľavový bodový systém odmeňovania pre verných zákazníkov.

S každým nákupom zbierate body a zároveň šetríte.

Hodnota bodov: Každý jeden bod má hodnotu 0,10€

Ako to funguje?

Prvé body získavate už pri samotnej registrácii. Za to, že sa stávate mojim verným zákazníkom Vám po registrácii pripíšem na Váš účet 20 bodov, teda už v tejto chvíli ste odomňa získali 2€.

Ďalšie body získavate za každú uskutočnenú objednávku. Počet bodov ktoré získate kúpou nového podkladu je uvedený priamo pri cene skladby.

10 bodov získava každý, kto po obdržaní mailu vyplní dotazník a v krátkosti v ňom napíše ako bol s priebehom nákupu spokojný.

5 bodov získa každý, kto ohodnotí skladbu ktorú si zakúpil priamo na stránke. Aby ste tak mohli urobiť, musíte byť registrovaným zákazníkom.

Ďalších 5 bodov máte možnosť získať ak ohodnotíte podklad na mojej Facebook stránke.

Počet získaných bodov sa Vám zobrazí po prihlásení vo Vašom účte.

Podmienky pre získanie bodov:

Pre možnosť zbierania vernostných bodov je potrebné, aby ste sa na stránke zaregistrovali. Následne si budete môcť v zákazníckej sekcii skontrolovať stav bodov.

Ako si uplatniť body?

Po nazbieraní 100 bodov získate zľavový kupón v hodnote 10€, ktorého číslo vyplníte pri následujúcej objednávke a suma 10€ Vám bude automaticky odrátaná z ceny skladby.

Po nazbieraní 150 bodov získavate kupón v hodnote 15€.

Po nazbieraní 200 bodov získavate kupón v hodnote 20€, atď.

Prvý kupón získavate po nazbieraní 100 bodov, všetky ostatné po nazbieraní ďalších 50 bodov. Body nie sú časovo obmedzené a je len na Vás kedy si zľavu uplatníte.

Vernosť sa opláca. Čím viac nakúpite, tým viac odomňa dostanete.

Systém si vás pamätá a nie je nutné opakované zadávanie Vašich kontaktných údajov pri každej objednávke.

Pomoc a dobrú radu vám poskytnem vždy zdarma. Ak aj teraz potrebujete s niečim pomôcť, napíšte mi a spoločne sa pokúsime vyriešiť váš problém.

 

X

Prevádzkovateľ webu www.musicforplay.com, spoločnosť Art sound, s.r.o. so sídlom Hlaváčiková 8, 841 05 Bratislava, IČO: 47 074 892 spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok a na analytické účely. V prípade vášho súhlasu tiež pre retargetting. Viac informácií: Ochrana súkromia. Nesúhlasím s požívaním cookies na tomto e-shope (zobrazí sa prázdna stránka). 

Súhlasím
Nesúhlasím